U nás si požičajte dodávku!

Požičovní osobných automobilov je všade dosť, nejaké požičovne dodávok Prešov nájdete, ale zvážte, aká je ponula. Dodávok je v ponuke dosť, no nie je jedno, akú dodávku si požičiate. Chcete sa pohodlne odviezť a presťahovať spoľahlivou, funkčnou dodávky a nie riešiť problémy. Požičiavame ako fyzickým osobám, tak firmám, bezproblémovo a rýchlo. Dodávku vám dodáme napríklad ešte dnes a pokojne vám ju privezieme, kam budete potrebovať.

Požičovňa dodávok Ostrava nielen na sťahovanie

Sťahovanie je jeden z prípadov, keď je praktické uvažovať o vypožičaní dodávky. Možno máte také malé auto, že by sa vám doň všetok nábytok ani nezmestil. Alebo ste si spočítali, že než ísť niekoľkokrát malým autom, vyjde lepšie naložiť všetko naraz do dodávky. Požičovňa dodávok Prešov je vám v každom prípade k dispozícii.

Keďže fungujeme prakricky skoro non-stop, nie je vôbec žiadnym problémom, ak sa chcete presťahovať cez víkend. Všetko je o dohode a my vám môžeme dodávku pristaviť napríklad aj pred dom. Ceny v našej požičovní dodávok sú veľmi priaznivé a hlavne, dostanete do rúk zánovnú dodávky v dobrom technickom stave, s výbavou a poistenú proti prípadným problémov.

 

S dodávkou od nás môžete aj do zahraničia

Či už sa sťahujete v rámci Prešova alebo napríklad do susedného štátu, s dodávkou od nás to nie je problém. S dodávkami je povolené vychádzať do iných krajín EÚ, majú zaistené komplexné poistenie pre prípad havárie, krádeže aj vplyvu prírodných živlov. Za cestu do zahraničia sa u nás nič nepripláca. Iba musíte počítať s obmedzením kilometrovného (požičať si dodávku s limitom kilometrov).

A ešte jedna vec. Naša požičovňa dodávok Prešov požičiava iba dodávky v takom stave, aký je deklarovaný. Rozhodne sa nestane, že okrem starostí so sťahovaním budete mať ešte starosti s autom. Stav dodávok pravidelne kontrolujeme. Nenecháme zákazníkov v problémov.