Keď treba požičať dodávku

Každý sa niekedy dostal do situácie, keď sa potreboval presťahovať alebo potreboval jednorazovo prepraviť rozmernejší náklad do iného miesta. Vtedy sa prvý raz začne zaujímať o podmienky požičania dodávky od rôznych firiem, pretože akľ práve nechcete zaplatiť veľa peňazí za sťahovaciu firmu alebo za novú dodávku, je ideálnou možnosťou využiť služby autopožičovne dodávok.

Príprava na požičanie dodávky v Prešove

Skôr, ako si vozidlo požičiate, prečítajte si, kde, za akú cenu a za akých podmienok si možno výhodne prenajať dodávku. Využitie služieb požičovne dodávky má veľa výhod. Požičovňa úžitkových vozidiel vám ponúkne ako krátkodobý prenájom dodávok, tak aj dlhodobý prenájom dodávok. Vyberiete si presne typ dodávky, ktorý potrebujete a zložíte iba nízku kauciu pre prípad poškodenia vozidla. Každá seriózna požičovňa dodávok navyše štandardne zahŕňa do ceny za požičanie aj kompletné zákonné aj havarijné poistenie. Nemusíte sa tak báť, že v prípade nehody alebo odcudzenia vozidla budete platiť celú čiastku.

Trendom je prenajať si dodávku

Prenájom dodávky na dohodnutú zákazku je novým trendom. Nemá zmysel investovať voľné peniaze do nákupu dodávky, keď mám zákazky napríklad iba niekoľkokrát do týždňa alebo do mesiaca. Pokiaľ totiž nie je dodávka využitá na rozvozy alebo prepravu tovaru prakticky celý mesiac vr. večerných hodín, sú peniaze vložené v kúpe dodávky vlastne takými mŕtvymi peniazmi.

Nekupujte dodávky – požičajte si ich, len keď ich potrebujete na konkrétny čas. Ušetrite peniaze za kúpu, za parkovanie alebo garážovanie, za umývanie dodávky, za prezúvanie na zimné pneu…. a ušetrite čas s týmito úkonmi spojený.

Dodávky sú ideálne

Náklady na požičanie sú pomerne nízke (v porovnaní s inými možnosťami) a navyše máte istotu, že všetky dodávky sú pravidelne servisované s minimálnou možnosťou poruchy. Pred každým požičaním sú dodávky niekoľkokrát kontrolované. Rezervovať dodávku si môžete jednoducho cez telefonickú linku alebo online rezervačný formulár. Samozrejmosťou je priateľský a ústretový prístup.