Situácie, kedy je prenájom dodávky priam žiaduci

Prenajatá dodávka z Prešov na ceste v Nemecku

Niektorí ľudia sa neustále čudujú, prečo si iní požičiavajú dodávky. Má to pritom tak veľa dôvodov, ktoré je dokonca možné rozdeliť na viac skupín. Je potrebné rozlišovať požičanie vozidla, ktoré je vynútené, ďalej potom potrebné, prípadne záujmové. Ako to možno pritom chápať, ak sú tieto skupiny uvedené priamo do príkladov? A nech už je dôvod požičania akýkoľvek, určite venujte veľkú pozornosť podmienkam a spoločnosti, jej histórii a referenciám (či už osobným alebo internetovým). A veľmi dôležité je všimnúť si vek vozidiel, poistenie a príslušenstvo, ktorým je dodávka vybavená. Dnes nie je dôvod riskovať dlhú cestu s vozidlom v zlom technickom stave alebo bez dostatočnej poistky. Jednoduchý výlet, sťahovanie, či prevoz materiálu sa môže premeniť na viacdňovú nočnú moru plnú neočakávaných nákladov. S nami sa to stať nemôže. A teraz už sa pozrime na skupiny dôvodov požičania dodávky.

Vynútené požičanie dodávky

Vaše súčasné vozidlo sa pokazí, a vy potrebujete na určitú dobu nejakú náhradu, ktorá by v dostatočnej kvalite zastupovala vaše nepojazdné alebo iným spôsobom nedostupné vozidlo. Typicky je to napríklad úžitkové vozidlo, ktoré dennodenne používate na svoje podnikanie. Predsa sa nemôžete odrezať od svojho príjmu

Potrebné požičanie dodávky

Chcete ísť do zahraničia, napríklad s kolegami z firmy, či partiou kamarátov, ale nemáte k dispozícii minibus ani žiadne väčšie vozidlo, ktorým by ste to pohodovo zvládli, vtedy je pre vás požiačnia mikrobusu, 9-miestnej dodávky a pod veľmi dobrá voľba

 

Záujmové požičanie dodávky

Vyhliadli ste si naozaj kvalitné a moderné vozidlo, ktoré by ste radi vyskúšali, a to napríklad pred prípadnou kúpou alebo len preto, že sa vám dané vozidlo páči? Vtedy je dobre v požičovni si toto auto požičať na viac dní, aby ste si ho naozaj skutočne otestovali.

Je potrebné nastaviť si správne podmienky prenájmu dodávky

V našej ponuke sú najmä úžitkové dodávky, ktoré su prenajímajú naši zákazníci najmä na sťahovanie, prevoz väčších nákladov či nábytku alebo transportu materiálu. V našic dodávkach sa často prepravuj veľký náklad, ktorý môže mať pôvod v nejakej konkrétnej firme v zahraničí. Naše vozidlá sú zánovné a poistené a preto sa nemusíte s prenajatou dodávkou báť vyraziť do zahraničia.

Čiže okrem výberu dodávky si u nás vyberiete aj potrebné príslušenstvo – GPS, zariadenia na fixáciu nákladu, držiaky a pod. Cenu a podmienky prenájmu vám ponúkneme na základe vzdialenosti a účelu jazdy a pripravíme vám výhodnu ponuku. Všetko si jasne dohodneme vopred a pevne.