Prenajímame dodávky v Prešove

Medzi našich zákazníkov často patria aj podnikatelia, ktorí využívajú dodávky pre svoju činnosť. Či už sa jedná o sťahovacie alebo prepravné firmy, sme vždy pripravení im podať pomocnú ruku. Fungujeme každý deň, teda aj cez víkendy. Vďaka tomu sme schopní vykryť krátkodobý nárast vašich objednávok alebo vám dodávku požičať napríklad na dlhšie obdobie. Pre dodávky ponúkame bohaté využitie, hodí sa to mnohým fimrám, ktoré ich potrebujú.

Dodávky pre krátkodobé vykrytie zvýšeného dopytu

Máte nečakaný prísun zákaziek a nedostatok techniky, ktorú by ste ich obslúžili? Ozvite sa a využite v Prešove prenájom dodávok! Vaši zákazníci nebudú musieť na nič čakať, pretože u nás si dodávku požičiate rýchlo. Ako podnikatelia na to budete potrebovať živnostenský list, IČO a DIČ, stále však nejde o žiadny zdĺhavý proces. Stačí sa nám ozvať, dohodnúť čas a miesto odovzdania a je vyriešené.

V Prešove a okolí vám dodávku privezieme expresne, s o niečo dlhším časom musíte počítať v prípade širšieho okolia. Pre dodávku si samozrejme môžete aj sami prísť ku nám, sídlime v Kanaši.

Dodávky v Prešove ponúkame aj dlhodobo

Viete, že budete potrebovať prenajať dodávku na celé letné obdobie? Pokiaľ pre ňu potom nebudete mať využitie, možno je zbytočné ju kupovať a bude výhodnejší dlhodobý prenájom dodávky. Samozrejme by ste ju mohli kúpiť a za pol roka predať, ale tým by ste si prirobili hromadu starostí a zariaďovaní. Skúste si to všetko spočítať, ale nezabudnite, že v cene prenájmu máte aj množstvo ďalších nutných poplatkov a výdavkov. Na naše náklady vykonávame všetky servisné prehliadky, výmenu pneumatík, platíme komplexné poistenie po SR a EÚ aj cestnú daň. Jediné, za čo môžete doplácať, sú kilometre. Pri dlhodobom prenájme je určený limit kilometrov za mesiac, pri prekročení limitu doplácate zmluvný poplatok.

O dlhodobý prenájom je pomerne veľký záujem. Firmy s radosťou vítajú, že sa o takúto dodávku nemusia vôbec starať, iba ju používajú. Ozvite sa nám a dohodneme si konkrétne podmienky.