Požičanie (prenájom) dodávky sa oplatí

Krabice plné veci, nábytok, či dorbný stavebný materiál na prestavbu chalupy sa určite nedopraví na miesto určenia sám rovnako ako novo zakúpený nábytok. Obe tieto situácie vyžadujú spoľahlivú a predovšetkým rýchlu prepravu. Každý sa môže obrátiť na svojich priateľov, ktorí majú dostatočne veľké auto, ale môže sa tiež stať, že dodávku jednoducho nikto z nich nemá. Tu prichádza na rad riešenie, ktoré sa určite bude páčiť všetkým – požičanie dodávky v Prešove či prenájom dodávky Prešov.. Svoje služby totiž ponúkajú požičovne dodávok, kam patrí aj požičovňa dodávok.cz.

Čo očakávať od prenájmu dodávky v Prešove?

Prenájom áut je dlho vyhľadávanou službou. Zároveň nie je o nič menej populárny prenájom úžitkových vozidiel v porovnaní s jednoduchými osobnými automobilmi. Ide o relevantnú službu, ktorá je v posledných rokoch dosť využívaná. Tieto služby využívajú nielen súkromné osoby na svoj účel, ale aj firmy a spoločnosti,  ktoré potrebujú dodávky napríklad na prepravu tovaru či iného materiálu, ale aj na prepravu viacerých osôb naraz. Ide najmä o firemné školenia, veľtrhy a konferencie, ale aj služobné cesty.

Čo bežne požičovne ponúkajú

Všetky požičovne, aj tá naša, ponúkajú predovšetkým spoľahlivé služby a kvalitné, preverené vozidlá, ktoré podľa potreby tiež obmieňajú. Ďalej ponúkajú široký výber vozidiel všetkých svetových značiek, variantov a modelov a to sa určite oplatí, pretože zákazník tak má možnosť voľby. O tieto dodávky majú tiež záujem začínajúci podnikatelia, drobní živnostníci alebo hodinoví manželia, ktorí vlastne potrebujú prevážať svoje náradie a stroje potrebné na vykonanie svojej práce. Je to dobrá voľba a navyše sa nemusia záujemcovia o využitie dodávky spoľahnúť na banky a ich úvery. Požičovne dodávok, ponúkajú nielen krátkodobý, ale aj dlhodobý prenájom, ktorý je výhodný najmä pre podnikateľov a živnostníkov.

Výhody prenájmu dodávky

Klient si nezávisle vyberie potrebné auto. Tu sa riadi svojimi požiadavkami a vyberá potrebné modely, nosnosť.
Neexistujú žiadne hodinové platby ani dodatočné náklady na auto alebo počet najazdených kilometrov. Prenájom je započítavaný za počet dní.
Nie je potrebné sa starať o hľadanie najvýhodnejšie povinné ručenie alebo iné poistenie vozidla rovnako ako sa pri prenájme dodávky zákazník nemusí starať o pravidelný servis vozidla, s tým spojenú výmenu pneumatík a podobne. O ďalších výhodách prenájmu sme už písali

Na prenájom je potrebné nasledové

Prenájom dodávok alebo iných vozidiel sa však nezaobíde bez určitých pravidiel. Na prenájom sú potrebné platné doklady, teda občiansky preukaz a vodičský preukaz. Počítať sa tiež musí s vratnou kauciou. Správny výber dodávky nás tiež oprávňuje na riadenie vozidla do 3,5 t, takže nám bude stačiť bežný vodičák. Niektoré autopožičovne vyžadujú vek vodiča nad 23 rokov s ohľadom na praktické skúsenosti.