Kedy je lepšie požičanie dodávky ako kúpa?

Sú situácie, kedy sa bez úžitkového vozidla nezaobídeme. Môže ísť o sťahovanie, prepravu stavebného materiálu a celý rad ďalších činností. V takom prípade nie je nič jednoduchšie, než navštíviť požičovňu dodávok v Prešove a potrebné vozidlo si na pár hodín alebo dní vypožičať. Prenájom dodávky Prešov však môže byť ekonomickejší aj pre živnostníkov, ktorí väčšie náklady prepravujú častejšie. Aké sú výhody oproti obstaraniu nového alebo ojazdeného vozidla?

Pre sviatočných vodičov je požičovňa ideálne riešenie

Ak budete dodávku využívať sporadicky, potom je obstaranie úplne nového vozidla zbytočné. Nie je jediný dôvod, prečo rozpočet zaťažovať vysokou investíciou a prirábať si navyše starosti o technický stav vozidla a administratívu súvisiacu s prevádzkou.

Staršia dodávka vás môže stáť viac, než ste si pôvodne mysleli

Alternatívou môže byť kúpa staršej dodávky, avšak tá je lacnejšia len naoko. Je potrebné vziať do úvahy, že dodávka býva počas prevádzky značne zaťažovaná a trpí viac ako osobné automobily. Staršie úžitkové vozidlo si pravdepodobne vyžiada nemalé investície do opráv a výhľadovo bude stáť viac ako nová dodávka. Ak budete mať šťastie, možno narazíte na zachovalý kúsok vo veľmi dobrej kondícii. Takých je ale ako šafranu.

Hlavné výhody zapožičanie dodávky

Vráťme sa k požičovni dodávok a nesporných výhodách prenájmu úžitkových vozidiel. V prvom rade ide o to, že nezaťažíte rozpočet vysokou vstupnou investíciou a neohrozíte cashflow splátkami. Vozidlo si požičiate len vtedy, keď preň budete mať využité – nikdy nebude nečinne stáť v garáži.

O úžitkové vozidlo sa nebudete musieť starať, vybavovať (a platiť) poistenie a robiť si vrásky ohľadom technického stavu. Navyše si vždy prenajmete takú dodávku, ktorá vyhovuje aktuálnym potrebám. A ak sa rozhodnete pre spoluprácu s renomovanou požičovňou, dostane sa vám aj ďalších príjemných benefitov.

Všetky naše dodávky sú v perfektnej kondícii a zánovné a v našich refereniách si prečítate, ako sú  snimi spokojní naši zákazníci. Na cene sa vopreda a jasne dohodneme, máme viac ako  rokov skúseností s požičiavaním dodávok.